Witaj miły Poniedziałku czyli żegnaj stary roku bez żalu

Witam wszystkich serdecznie,

nie zdążyłem złożyć wam moi drodzy życzeń świątecznych to niech chociaż zdążę z życzeniami noworocznymi. Żegnam ten rok bez żalu bo w ogólnym rozrachunku jest na minusie. Mam nadzieję, że przeminęły już te najgorsze chwile i w roku nowym uda nam się złapać oddech.

Życzę wam samych pogodnych i radosnych chwil w nadchodzącym 2014, oby nic nie zmąciło prawa moralnego w nas i nieba gwiaździstego nad głowami naszymi.

A teraz cza na mały prezenciku czyli kilka zdjęć z Piotrkowskiej udekorowanej w świątecznym nastroju. Pamiętajcie Łódź jest pięknym miastem tylko ma strasznego pecha co do swoich włodarzy – peszek goni peszka i peszkiem pogania, ale na pewno w 2014 r. ta pechowa karta się odmieni. Pierwsza jaskółka już się pojawiła w postaci zaktualizowanych map z prognozą pogody w naszych ogólnopolskich dziennikach. Ha, okazało się zatem nie tylko Suwałki, Rzeszów, Kraków, Wrocław, Poznań,  Szczecin i Gdańsk/Sopot są w Polsce (oczywiście poza Warszawą). Wypłynęła również na szerokie wody salonów Łódź.

Pamiętajcie Łódź jest piękna, trzeba tylko umieć na nią spojrzeć, a jak się skończy peszek, to będzie piękna po prostu 🙂

Miłego oglądania życzę i szampańskiej światełkowej zabawy przez cały 2014 r.

Pozdrawiam serdecznie WYZYK

Ps.

Ja jestem dalej Citroenem ;-P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*