Wielkanoc AD 2013 czyli lepimy wielkanocnego zająca

Motto:
Jeszcze przyjdzie ciepły front…

Witam serdecznie.

W tym roku zima przesadziła. Zauważyłem, że mamy nową świąteczną tradycję lepienia bałwanów i zajęcy wielkanocnych. Cóż mogę powiedzieć? Nic nie mogę, bo tylko płakać mi się już chce, jak codziennie rano wyglądam przez okno. Na domiar złego za parę dni, już niebawem, płakać mi się będzie chciało jeszcze bardziej jak włączę telewizor. Gaśnie nadzieja. I jak tu nie mieć depresji i jak tu nie uwierzyć, że nam zawsze wiatr w oczy wieje i pod górkę mam i że wszyscy wokół czyhali, czyhają i będą czyhać. A prognozy pogody nie są zachęcające. Serwis pogodowy IMGW wieszczy do przyszłego piątku, dzień w dzień, pochmurno, słabe opady śniegu, pochmurno, słabe opady śniegu, pochmurno, słabe opady śniegu, pochmurno, słabe opady śniegu. Koszmar, mam wrażenie, że  komuś płyta się zacięła. A miało być tak pięknie, wiosna miała być i to już od jakiś dwóch tygodni. Jak wyglądam przez okno to mam wrażenie, że to już Boże Narodzenie. Można powiedzieć taka próba generalna. Poniżej umieszczam kilka zdjęć, mam nadzieję, że za rok o tej porze, będę przekonany, że to senny koszmar był, że to się nie wydarzyło naprawdę.

Tak wyglądała Łódź w dniu 31.03.2013 i 01.04.2013 – i nie ma to nic wspólnego z prima aprilis, no chyba że instancja wyższa chciała się wykazać osobliwym poczuciem humoru, to się wszyscy uśmialiśmy, po pachy w śniegu.

I coś ku pokrzepieniu serc: “Jeszcze przyjdzie ciepły front…” 🙂

Bociany

Byle do wiosny.
Pozdrawiam serdecznie
WYZYK

Ps. 🙂

Ojciec chciał oglądać mecz w TV, ale mu małe dziecko za bardzo przeszkadzało, więc zaprowadził je do jego pokoju, włączył adapter (taki jeszcze na czarne płyty), założył mu słuchawki na uszy i “puścił” bajkę.
Po jakimś czasie słyszy dziwne odgłosy dobiegające z pokoju malca:
“BUM BUM BUM …”
Ale, że mu się ruszyć nie chciało, więc oglądał mecz dalej.
Po jakimś czasie znowu słyszy coraz głośniejsze:
“BUM BUM BUM ….”
Więc postanowił jednak sprawdzić co się tam wyprawia.
Otwiera drzwi i widzi malucha ze słuchawkami na uszach, walącego głową w ścianę i powtarzającego ciągle:
– Chcę! Chcę! Chcę! Chcę! Chcę! Chcę! ……
Ojciec zdejmuje mu słuchawki, zakłada je na uszy a tam:
Chcesz? Opowiem ci bajeczkę…
Chcesz? Opowiem ci bajeczkę…
Chcesz? Opowiem ci bajeczkę…
źródło: http://kawaly.tja.pl/zmiana.html?id=6567

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*