Ona tańczy dla mnie?

Motto:
De gustibus non est disputandum.

Podobno. Nie będą zatem. Przynajmniej postaram się. Wiem lecz, że nie do końca się to uda.

Oczywiście nie mogło zabraknąć takiego gorącego hitu na Obskurze. Właściwie miałem nie zamieszczać oryginału bo przecież WSZYSCY go znają, ale zaraz przypomniałem sobie o T-1000, który ma 1,72 cm wzrostu i niekorzystny wskaźnik BMI. T-1000 to specjalnie dla ciebie – macz kisów for ju T-1000 :). Piosenkę tą dedykuję również Łodydze, wiem jak ją kochasz, jak jest bliska twojemu sercu i jaką karierę może zrobić w twojej nowej ojczyźnie (może to lepszy pomysł niż armia kotów :))

No i właściwie można by na tym zakończyć – były pozdrowienia, był hit, było kolejne wejście na YouTube (a jest ich na tą chwilę 36 229 401), było kolejne wejście na Obskurę, przyczyniliśmy się wszyscy do tego, że Polacy nie gęsi i swój przebój mają. Właściwie tak.

ALBERT:
Przepraszam, odbiło mi się plastikiem…
MAKS:
No bo się pan najadł tego różowego…*

No cóż podobno de gustibus non est disputandum, toteż zauważmy tylko, że tańczyć można na wiele sposobów. Każdy tańczyć może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi. Ja na przykład jak tańczę zawsze wychodzę z założenia, że w tańcu żadna muzyka mi nie przeszkodzi, a wiadomo, jak nic nie przeszkadza to można tańczyć cały weekend.

Można jednak zatańczyć również i tak:

I tu już nie jest tak łatwo, trzeba się trochę wysilić, a przecież kto lubi się wysilać w weekend. Weekend nie jest od wysilania się, weekend jest od tańcowania. I nie ma co rąk załamywać, tylko ruszać trza w tany, nawet jeśli ni pyty nie obczajasz, bo Polacy nie barany i swój odruch stadny mają i rustykalne koniugacje.

I na zakończenie już bardzo alternatywnie:

No dobrze to trochę spuśćmy pary z kotła, bo tak naprawdę liczy się przecież dobra zabawa, niekoniecznie w weekend.


To dobry moment żeby zakończyć

Pozdrawiam tygodniowo

WYZYK

Epilog:
Ona tańczy dla mnie

*Seksmisja

Ps.
El sueño de la razón produce monstruos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*