“Oby nie zaczęli jak zawsze i nie skończyli jak zawsze.” – czyli piętno Żenady nad Łodzią

Motto:
Oby nie zaczęli jak zawsze i nie skończyli jak zawsze.
WYZYK

Che, che no i dożyłem czasów, kiedy zaczynam przechodzić do klasyki. Nie chcę wyjść na Pytię, albo co gorsza na Kasandrę, ale zasadniczo mogę powiedzieć: A nie mówiłem. No cóż, przykre jest to, że nawet nie trzeba się specjalnie specjalizować w czarnowidztwie, aby zostać w naszym mieście wróżką przez W. Niestety zaczęli jak zawsze. I to przed samymi wyborami. Czyli jak teraz strzelają sobie w kolana, serią ciągłą, bez zdejmowania palca ze spustu, to co będzie po wyborach. Może zostaniemy potentatami w uprawie ryżu na zachód od Bugu. W końcu zostaniemy przecież posiadaczami dużej dziury, która zapewne po kilku latach podejdzie wodą. Oby nie skończyli jak zawsze. Oby.

Na niewiele ponad dwa tygodnie przed zamknięciem stacji nie wiadomo: jak będą jeździły pociągi, gdzie zostanie przeniesiony dworzec Centralny PKS, jak będą kursowały autobusy ani nawet jak będzie jeździła komunikacja miejska.

źródło: Zamykają dworzec Łódź Fabryczna i nikt nic nie wie.

Zaskoczenie początkiem inwestycji jest na tyle duże, że urzędnikom nie udało się nawet zorganizować… imprezy, podczas której łodzianie mieli pożegnać dworzec Łódź Fabryczna.

źródło: Przebudowa dworca Łódź Fabryczna zaskoczyła urzędników.

Za dwa tygodnie dworzec Łódź Fabryczna zostaje zamknięty i część pasażerów przejmie właśnie dworzec PKP Łódź Chojny. Na razie nie ma tu toalet, kas, parkingów ani nawet krzeseł dla podróżujących. Nie ma też wody. Nie działają semafory ani megafony, bo nie ma prądu. Nie ma nawet witryn, w których zawisną rozkłady jazdy. Do budynku dworca nie prowadzi żadna droga.

źródło: Dworzec-wizytówka miasta wygląda jak slums [ZDJĘCIA].

Jak pojawią się kolejne informacje pozwolę sobie je dorzucić, hasło: Żenada.

To dobry moment żeby zakończyć

Wróż Poprzednio Znany jako Wyzyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*