Witaj miły poniedziałku

Witam serdecznie

Cóż mogę powiedzieć moi drodzy. Mam radosną nowinę dla Was i dla mnie. Wszyscy odpoczną przez najbliższe dwa tygodnie. Wy odpoczniecie od mojej skromnej osoby, ja odpocznę od pracy.

Tak, nadszedł dla mnie czas urlopowy. Będę byczył się czternaście dni na łonie natury, oczywiście nie gdzie indziej jak w moim Cudownym Miejscu czyli w Karolinowie. Wyjeżdżam we wtorek i wracam dopiero w sierpniu, dokładnie rzecz biorąc drugiego sierpnia, uściślając w godzinach popołudniowych. Będę Was męczył dopiero za trzy tygodnie. Wiem, wiem cieszę się co najmniej tak samo jak Wy.

Nie bójcie się jednak, jeszcze się spotkamy w sieci. Postanowiłem pisać przez te dwa tygodnie dziennik. Przedstawię Wam historię ostatniego tanga nad Zalewem, opowiem o tym, co się wydarzyło w Karolinowie, nie omieszkam też wspomnieć o wszystkim, co chcielibyście wiedzieć o Karolinowie, ale baliście się zapytać. Nie chcę nikogo martwić, ale słyszałem, że właśnie przez te dwa tygodnie i tylko przez te dwa tygodnie maja być afrykańskie upały. Nie przejmujcie się w sierpniu nie będzie tylko padało, no wiecie nie wszyscy mogą mieć słońce. Możecie sobie to sprawdzić tutaj http://www.astronomia.pl/katalog/?id=23 Witajcie dwa tygodnie ciszy, spokoju, normalności. Uff, ale atrakcji przede mną, a co za tym idzie i przed Wami, aż sam się boję.

Miało być dzisiaj optymistycznie, pogodnie i radośnie i jest. Jakoś przeżyję jutro ten dzień w pracy (dla mnie ostatni, pod wieloma względami) czego i Wam z całego serca życzę. Trzymajcie się i nie dajcie się, będę myślami z Wami, mam nadzieję, że przed Wami jeszcze te wspaniałe urlopy 🙂

To dobry moment, żeby zakończyć.

Ps.
A na koniec tradycyjnie już mały prezencik, oczywiście, żeby nie było
za słodko.

Trojgu dzieciom groziło powtarzanie drugiej klasy. Pod koniec roku pani mówi do Jasia:
-Jasiu przeliteruj słowo “tata”!
-T A T A odpowiada Jasio
-Brawo Jasiu przechodzisz do trzeciej klasy
-A Ty Małgosiu przeliteruj słowo “mama”
-M A M A odpowiada Małgosia
-Brawo Małgosiu przechodzisz do trzeciej klasy
-A teraz Ty Ahmed, przeliteruj : “dyskryminacja obcokrajowców w Polsce
w świetle przepisów konstytucyjnych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*